Цікавить ІТ, але ще досі не визначилися з напрямом? Спробуй себе у тестуванні на безкоштовному марафоні і розставляй всі крапки над "і"
4 дні навчання
Живі заняття з ментором
Авторська
програма марафону

Безкоштовний марафон
Quality Control

Викладач

Наталія Дубко
Senior QC Engineer, SoftServe
Більше трьох років досвіду у сфері забезпечення якості ПЗ. Відповідальна за процес тестування на проєкті та координацію роботи QC команди. Займалася тестуванням десктопних та веб додатків. Навики написання різних типів тестової документації, аналізу вимог та підходів до тестування.

Для кого марафон?

Марафон розроблено для початківців. Вам буде цікаво, якщо бажаєте спробувати себе в ролі тестувальника

Які знання я отримаю?

Що після марафону?

Ви дізнаєтесь: чому тестування важливий етап у процесі розробки програмного забезпечення; техніки написання тестових випадків; що таке дефект; життєвий цикл дефекта.
Ви отримаєте розуміння куди рухатися далі та що потрібно знати і вміти для того, щоб отримати роботу в ІТ компанії
19:00 – 20:30
СР
19:00 – 20:30
ВТ
19:00 – 20:30
ПН
19:00 – 20:30
ЧТ
Відсутнє
ПТ
Відсутнє
СБ
Відсутнє
НД

Розклад занять

Програма марафону
1
One day of testers life
2
Test Design
3
Test Case Development - practice
4
What is a defect. Defect Lifecycle
QC - це процес тестування програмного забезпечення для виявлення дефектів і вимірювання фактичної якості. Етап контролю, тестування програмного забезпечення складається з планування тестів, їх виконання, аналізу результатів.
Тестувальник працює з вимогами до програмного продукту. Програмісти пишуть код і розробляють продукт. На стадії розробки тестувальник уважно вивчає документацію і продумує тести, які буде проводити. Коли процес розробки програми добігає кінця, тестувальник перевіряє продукт на відповідність вимогам, які вказані в технічній документації і коректну роботу. Він також проходить шлях користувача. Виконує всі дії, які міг би зробити користувач продукту: реєструється, пише і відправляє повідомлення, вибирає і змінює аватар.
Мета даного курсу дати вам усвідомлення, що таке QC Engineer програмного забезпечення та необхідну базу для успішного проходження співбесіди на позицію молодшого спеціаліста з контролю якості програмного забезпечення.

Що таке Quality Control in IT?

frontend-web-development-online

Історія успіху
Діана, QC

До моменту, як я потрапила на курс QC, працювала в кавовій індустрії і не могла здогадуватися, що через деякий час мене очікує кардинальна зміна сфери. Я опосередковано мала до цього стосунок, оскільки вагома частка людей із мого оточення працює саме в ІТ.
Звідси й почалися з'являтись думки на кшталт «варто спробувати»
Як я вийшла на ITCA?) У цьому випадку спрацював word-of-mouth маркетинг)) Деякі друзі навчалися саме в ITCA, тому так я, власне, й дізналася. Обрала ITCA courses перш за все через проведення занять в онлайн форматі. В умовах, що склались зараз це було одним із важливих факторів. А другим, проте не менш важливим – навчання у викладачів, що мають чималий досвід на реальних проєктах
Одним із найцікавіших завдань, що були на курсі, особисто для мене, людини без технічного бекграунду – верстка односторінкового сайту. Було хардово. Для мене цінність курсу полягла в можливості структурувати знання та дисциплінувати себе ще більше. Тому що під час курсу усі студенти дотримуються певного плану навчання та дедлайнів виконання тасків.
На роботу в SoftServe потрапила абсолютно несподівано для себе. Через деякий час по закінченні курсу, я отримала дзвінок від координаторів ITCA, з проханням надіслати своє cv, для рекрутерів IT компанії. Після цього були ще декілька етапів інтерв'ю і зрештою я отримала офер. Від закінчення курсів до мого працевлаштування пройшло близько чотирьох місяців, відносно короткий проміжок часу.
Про враження від першого проєкту поки важко вичерпно відповісти, оскільки мій період онбордингу й досі триває. Та єдине, про що можу говорити впевнено - проєкт складний, проте однозначно цікавий. Мені дуже пощастило із командою.
Маленьке побажання людям, які також оберуть цей напрям для вивчення: тренуйте в собі уважність, цікавтеся і не дозволяйте собі вагатись

Записатись на безкоштовний марафон
Quality Control
> |

Записуйтесь на
безкоштовний марафон
Прямо Зараз

Marathon
Quality Control