Курси Менеджменту та аналізу

Підвищуйте свою конкурентоспроможність на курсах менеджменту та бізнас аналізу та шукайте себе у світі інформаційних технологій, вивчаючи напрями управління проєктами та аналіз бізнес процесів та ринку ІТ

Менеджмент та Аналіз

Ваша суперсила швидко завойовувати прихильність людей та ефективно координувати процеси? Тоді обирайте:
Курс Project Management максимально спрямований на практику, щоб після закінчення курсу ти мав чітке усвідомлення того, як ефективно працювати з командою на проєкті
Періодичність: 2 рази в тиждень
Старт курсу: відкрито набір

Викладач: Андрій Туркевич

Курс Business Analysis для мотивованих людей без попередніх знань, які хочуть розпочати свою кар'єру в галузі бізнес-аналізу.
Періодичність: 2 рази на тиждень
Старт курсу: відкрито набір
Викладач: Олександр Дем'янюк
Курс Digital Marketing для усіх, хто хоче створювати рекламу для цифрових технологій. Влаштовуйтесь зручніше та відправляйтеся у світ діджиталу з нами!
Періодичність: 2 рази в тиждень
Старт курсу: відкрито набір
Викладач: Володимир Звенигородський
Курс Recruitment & Sourcing для тих кому цікаві тонкощі рекрутингових процесів та пошукові інструменти для підбору персоналу
Періодичність: 2 рази в тиждень
Старт курсу: набір відкрито

Викладач: Людмила Шиманська

Нетехнічні професії в ІТ

Значна частка ІТ ринку, стартапів, існують в першу чергу за рахунок вмілого керування, вчасного аналізу, та розуміння тенденцій ринку інформаційних технологій.Не зважаючи на те, що основу ІТ галузі складають технічні спеціальності, діяльність у сфері інформаційних технологій передбачає не лише роботу із залізом та кодами. Побудова та розвиток бізнесу вимагає й інших фахівців нетехнічного профілю.
> |
PM— ведення проєкту за допомогою різноманітних функцій менеджменту: планування, організації, мотивації, контролю, мотивації та регулювання.
Project Manager — фахівець, який комплексно керує проєктом. Розписує ТЗ), збирає команду, координує процеси роботи над проєктом, забезпечує зворотний зв'язок між командою та замовником, працює над усуненням перешкод, контролює якість та дедлайни в рамках бюджету.

Project management

Business Analysis застосовують для виявлення проблем бізнесу замовника та знаходження максимально ефективного вирішення проблем, що виникають.
ВА застосовується на усіх етапах життєвого циклу розробки ПЗ.
На даному етапі узгоджується бачення сторони замовника і команди розробників, моделюється рішення та формуються вимоги до системи.

Business Analysis

Recruitment and Sourcing в IT характеризується високою динамічністю. Індустрія розвивається дуже швидко: кількість вакансій зростає щодня, у той час як кількість кандидатів збільшується значно повільніше. R&S не тільки про вміння користуватися класичними джерелами пошуку необхідного персоналу, але й про глибокий аналіз величезної кількості інформації, бекграунду кандидатів, вміння знайти необхідні дані, правильно використовуючи пошукові системи, соціальні мережі тощо

Recruitment and Sourcing

Оплата прямо на сайті
Ми цінуємо ваш час, тому оплату курсу можна здійснити прямо зараз!
Залишились питання?
Напишіть нам і координатор зв'яжеться з вами