Курси розробки та програмування

Подобається одразу бачити результати своєї роботи та ще й з математикою на «ти»? Ці напрями саме для вас:
Курс розрахований на WEB-розробників, які прагнуть удосконалити знання по JavaScript, а також добре освоїти бібліотеку React, яка допоможе створювати круті проєкти.
Періодичність: 2 рази в тиждень
Старт курсу: 24.02.2022

Викладач: Антон Луценко

Напрям Front End Web Development підійде всім, хто хоче зв'язати свою роботу з розробкою сайтів. Розпочни шлях девелопера прямо зараз!
Періодичність: 2 рази на тиждень
Старт курсу: 25.02.2022
Викладач: Олег Кіращук
Node.JS не фреймворк, та не бібіліотека, а середовище виконання коду на JavaScript, платформа для створення web-застосунків
Періодичність: 2 рази в тиждень
Старт курсу: відкрито набір
Викладач: Олександр Ісарик
Вивчай найпопулярнішу бібліотеку React.js, створюй нові круті проекти та ставай справжнім профі в своїй галузі
Періодичність: 2 рази в тиждень
Старт курсу: відкрито набір
> |
Якщо і є в світі якісь професії, представники якої можуть взагалі не турбуватися за своє майбутнє, то це представники технічних спеціальностей ІТ індустрії. Частка працівників технічних напрямів становить 86 %. В основному до них належать спеціалісти напрямів програмування, веб-розробки та системного адміністрування.

Технічні професії в ІТ

Програмування є невід'ємною частиною нашого світу, але велика частина людей навіть не підозрює про це і більше того, не знає, що таке програмування.Основна ідея полягає в тому, щоб скласти алгоритм і перевести його на мову програмування.
Існує більше 300 мов програмування, але для успішної кар'єри можна вибирати з найпопулярніших. Ще правильніше буде спочатку визначитися з областю, в якій ви хочете працювати, а потім приступати до вибору мови.

Програмування

Веб-розробка

Веб розробка – варіюється від створення простих текстових сторінок, динамічних веб додатків та веб сайтів, яскравими прикладами яких є соціальні мережі, а також різноманітні корпоративні сайти та сайти-візитки.
Даний напрям забезпечує функціональність веб-сайтів відповідно до вимог. В основному вона відновиться до недизайнерського аспекту створення продукту, що включає кодування та розмітку написання.

Devops

DevOps, скороченно від Development Operations – набір практик, для підвищення ефективності процесів розробки і експлуатації програмного забезпечення за рахунок їх безперервної інтеграції та інструментів автоматизації. DevOps позиціонується як Agile-підхід для усунення організаційних і тимчасових бар'єрів між командами розробників та інших учасників життєвого циклу ПЗ, щоб вони могли швидше і надійніше збирати, тестувати і випускати програмні продукти.
Оплата прямо на сайті
Ми цінуємо ваш час, тому оплату курсу можна здійснити прямо зараз!
Залишились питання?
Напишіть нам і координатор зв'яжеться з вами