Курси Дизайну та проєктування інтерфейсів

Опановуйте творчі ІТ спеціальності на курсах дизайну та проєктування інтерфейсів за авторськими програмами практикуючих викладачів

Дизайн та проєктування інтерфейсів

Творчі та креативні люди, мерщій сюди! Візуал та естетика - те, що ви помічаєте кожного разу і хочете створювати самотужки, тоді обирайте
Навчимо створювати зручні інтерфейси та креативні рішення для різноманітних проєктів
Періодичність: 2 рази в тиждень
Старт курсу: відкрито набір

Викладач: Валерій Нужний

Сайт рибатекст допоможе дизайнеру, верстальщику, вебмайстру згенерувати кілька абзаців більш менш осмисленого...
Періодичність : 3 рази на тиждень
Старт Курсу : 22.08.2021
Викладач : Олександр Дем'янюк
Сайт рибатекст допоможе дизайнеру, верстальщику, вебмайстру згенерувати кілька абзаців більш менш осмисленого...
Періодичність : 3 раза в тиждень
Старт Курсу : 22.08.2021
Викладач : Олена Колмакова

То що ж насправді означає
"веб дизайн"?

Веб дизайн — це сукупність практик які пов'язані візуальним оформленням інформаційного продукту. Грубо кажучи — це візуалізація інформації, її групування і розташування акцентів на першочергове, другорядне. Веб дизайн можна поділити на 3 основних напрямки, які формують галузь:
Дизайн сайтів - це напрям, який щільно пов'язаний з малим і середнім бізнесом. З "діджітал маркетингом" та його позиціонуванням. Представники цього напрямку працюють з лендінг пейджами, копроративними сайтами компаній, які надають послугу. Та невеличкими онлайн магазинами. Це той напрям, з якого переважно сформовано наш сучасний інтернет та його дизайн тренди.

Дизайн сайтів

Цей напрям здебільшого пов'язаний з масштабними проєктами такими як: онлайн магазини, майданчики оголошень, SAAS (software as a service), та дизайну мобільних додатків. Основною "фічею" цієї галузі є типізація та стандартизація дизайну, а також розуміння програмування і принципів його роботи.

Дизайн інтерфейсів

Тут точно треба вміти і любити малювати. Графічний дизайн у веб просторі включає в себе логотипи, дизайн поліграфії, банера, пакування бренду, оформлення соціальних мереж і ілюстрації. Люди які працюють в цій галузі зазвичай займаються виключно візуалом не заглиблюючись у технічні вимоги.

Графічний дизайн

Оплата прямо на сайті
Ми цінуємо ваш час, тому оплату курсу можна здійснити прямо зараз!
Залишились питання?
Напишіть нам і координатор зв'яжеться з вами