Напрям Front End Web Development підійде всім, хто хоче зв'язати свою роботу з розробкою сайтів. Розпочни шлях девелопера на марафоні від ITCA Courses
4 дні навчання
Живі заняття з менторами
Авторська
програма марафону

Онлайн марафон
Frontend Web Development

Ментор

Шадрін Леонід
Software Developer at SoftServe
Закінчив магістратуру за напрямком "Інформаційні технології" Криворізького Національного Університету.
3 роки - freelancer . 6 місяців - Software Engineer at Magisoft Solutions . 5 місяців - Software Engineer at SoftServe

Ментор

Назар Озарко
Software Developer at SoftServe
Два роки назад розпочав свій шлях разом з ITCA. Завершив десятки різних курсів, марафонів та тренінгів тому я чудово розумію студентів які тільки розпочинають свій шлях.
Встиг попрацювати фрілансером. Пів року працюю Software Engineer в компанії SoftServe

Для кого марафон?

Марафон призначений для тих, хто тільки розпочинає свій шлях в ІТ та хоче освоїти верстку сайтів

Які знання я отримаю?

Що після марафону?

Ви отримаєте базовий набір знань з верстки веб сайтів, та побудуєте власний невеличкий сайт-візитівку
Отримаєте базове розуміння HTML та CSS, приклад реальної роботи з версткою а в фіналі чудовий сайт-візитівку, який можна буде долучити до власного портфоліо
Відсутнє
СР
19:30 – 21:00
ВТ
Відсутнє
ПН
Відсутнє
ЧТ
19:30 – 21:00
ПТ
Відсутнє
СБ
Відсутнє
НД

Розклад занять

Програма марафону
1
Знайомство з проектом
енвайромент в якому будемо працювати, DOM структура, селектори та позиціонування, верстка меню сайту
2
Поглиблена робота з позиціонуванням
верстка hero (титульної секції) та секції Work з прикладом робіт, робота над власною міні css бібліотекою
3
Верстка профайл секції
закріплення знань щодо роботи flexbox, роботи з шрифтами, та початок роботи з формами в html
4
Завершення роботи над формою та футером, підбиття підсумків в контексті завершеного проекту


Історія успіху
Назар / Frontend

«Після нового року, я побачив сайт друга, який мені дуже не сподобався, а окрім того, що критикувати потрібно й щось пропонувати. Тому я вирішив, що зроблю йому сайт сам. Почав дивитись відео, вивчати Вордпрес, елементор і т.д. Після того, як я зліпив цього монстра, зрозумів, що це не так все легко і почав серйозніше навчання. Окрім того, що мені потрібно було зробити сайт, сама структура роботи мені дуже сподобалась. Я отримую задоволення від будівництва елементів їх структурування та декорацій, програмування на мою думку - це вид мистецтва на рівні з малюванням, складанням віршів і т.д.

Спершу я навчався самостій за допомогою ютубу, записаних курсів різних девелоперів. Але мені потрібний був формат, в якому я зможу на пряму запитувати про те, чого не розумію, та головне отримати роад-мап, яку шляхом вивчення програмування по ютубі, сформувати важко. Якщо коротко, то мені потрібні були "живі" курси та менторинг. ITCA обрав саме тому, що отримав декілька рекомендацій від знайомих.

Якщо говорити про сам курс Frontend, то тут можна писати дуже довгий лонг-рід, оскільки курси були неймовірно цікаві, насичені та продуктивні. Проте варто виділити викладачів, як справжніх професіоналів своєї справи, які перевершили мої очікування від навчання.

Якщо ви хочете почати цей шлях також, будьте готові до того, що потрібно брати відповідальність за навчання на себе, якщо ви студент ITCA online тоді у вас будуть відмінні викладачі та програма, вони дадуть вам поштовх, матеріал, базис, але без вашого бажання та вашої роботи результату не буде. Також готуйтеся, що часто буде важко, адже потрібно не тільки вивчити новий синтаксис (нову мову), але й змінювати спосіб мислення. Удачі кожному, навчання - завжди класна ідея!
Один з найкращих варіантів стартувати в IT, освоїти напрям Frontend!
Це дуже перспективна область, актуальність якої буде тільки зростати з кожним роком, з огляду на стрімке зростання кількості веб-сайтів і додатків.
Frontend розробка являє собою створення клієнтської частини сайту, те, що ти бачиш, потрапивши на будь-яку сторінку в інтернеті. Розробники організовують логічну роботу компонентів сайту: контенту, кнопок, внутрішніх посилань.
Основне завдання таких фахівців не тільки перенести дизайн-макет в код, але і зробити так, щоб все працювало зручно і швидко. Для Frontend існує безліч бібліотек і інструментів, технології постійно оновлюються і розвиваються. Бажаєш створювати продукт і зразу бачити результат роботи, тоді цей напрям точно для тебе! На даному курсі ти добре засвоїш HTML, CSS, використання Bootstrap. Отримаєш базові основи JavaScript.
Наприкінці навчання створиш власний сайт, який стане одним з перших проєктів твого професійного портфоліо.

Frontend Web Development

frontend-web-development-online
Записатись на марафон
Frontend Web Development
> |

Записуйтесь на безкоштовний марафон Прямо Зараз

Онлайн марафон
Frontend