Напрям Front End Web Development підійде всім, хто хоче зв'язати свою роботу з розробкою сайтів. Розпочни шлях девелопера прямо зараз!
Три рази
на тиждень
Не більше
15 студентів в групі
Авторські
програми курсів

Онлайн курс
Frontend Web Development

Викладач

Антон Луценко
Lead Software Engineer at SoftServe
Досвід в ІТ - більше 10 років. Я працював на фрілансі більше 7 років. Мав замовників з США, Канади, Мексики, Ізраілю, Німеччини і Японії В 2017 році рекрутери компанії SOFTSERVE знайшли мене і запропонували пройти інтервью. З того часу я працюю тут на посаді Lead Software Engineer. Працював з величезною кількістю проектів в самих різних галузях. В коло моїх обов'язків входить спілкування з замовником і командою, визначення потреб замовника, знаходження шляхів втілення цих потреб і безпосереднє втілення цих потреб в коді. Маю досвід викладання і менторства. Під час викладання стараюсь створити і зберігати неформальну атмосферу, наводити реальні і життєві приклади.

Для кого курс?

Даний курс є базовим і призначений для всіх, хто тільки розпочинає вивчати напрям розробки сайтів

Які знання я отримаю?

Що після курсу?

Ви добре засвоїте HTML, CSS, використання Bootstrap. А також отримаєте базові основи JavaScript
Зможете лекго верстати сайти, працювати на фріланс біржах. Але ми рекомендуємо продовжити вивчення JS та інших фрейворків
Відсутнє
СР
19:00 – 21:00
ВТ
Відсутнє
ПН
19:00 – 21:00
ЧТ
Відсутнє
ПТ
10:00-12:00
СБ
Відсутнє
НД
Загальна кількість годин
60 годин
Тривалість уроку
2 години
Після курсу
Збережений запис

Розклад занять

Програма курсу
Перший Блок
1
Agile (Scrum)
2
Soft Skills
3
GIT, IDE
4
HTML, CSS, Box model, SVG
5
Flexbox, Grid, Media Query, Bootstrap
6
Практика
7
SCSS, Figma
8
Вступ до JS, Змінні
9
Типи даних, Оператори, Умови
10
Масиви і об'єкти
Дивитись більше
Другий Блок
1
Цикли
2
Функції
3
Керування документом з допомогою DOM
4
Async JS, Promisses, AJAX, Fetch
5
Task review (project)
6
Практика
7
ES7-11, наступні кроки, Frameworks
8
OOP, Functional Programming
9
LocalStorage, sessionStorage, cookies, headers auth
10
Заняття по резюме
11
Захист
12
Рекрутер

Бронюйте місце наперед та заощаджуйте на навчанні

Ми робимо суттєві знижки в разі попереднього бронювання на курс
Попередня реєстрація на курс завершена
*Можлива безвідсоткова оплата частинами протягом 3 місяців по 3000 грн
Вартість повного курсу
₴ 9000
Оплата прямо на сайті
Ми цінуємо ваш час, тому оплату курсу можна здійснити прямо зараз!

Історія успіху
Назар / Frontend

«Після нового року, я побачив сайт друга, який мені дуже не сподобався, а окрім того, що критикувати потрібно й щось пропонувати. Тому я вирішив, що зроблю йому сайт сам. Почав дивитись відео, вивчати Вордпрес, елементор і т.д. Після того, як я зліпив цього монстра, зрозумів, що це не так все легко і почав серйозніше навчання. Окрім того, що мені потрібно було зробити сайт, сама структура роботи мені дуже сподобалась. Я отримую задоволення від будівництва елементів їх структурування та декорацій, програмування на мою думку - це вид мистецтва на рівні з малюванням, складанням віршів і т.д.

Спершу я навчався самостій за допомогою ютубу, записаних курсів різних девелоперів. Але мені потрібний був формат, в якому я зможу на пряму запитувати про те, чого не розумію, та головне отримати роад-мап, яку шляхом вивчення програмування по ютубі, сформувати важко. Якщо коротко, то мені потрібні були "живі" курси та менторинг. ITCA обрав саме тому, що отримав декілька рекомендацій від знайомих.

Якщо говорити про сам курс Frontend, то тут можна писати дуже довгий лонг-рід, оскільки курси були неймовірно цікаві, насичені та продуктивні. Проте варто виділити викладачів, як справжніх професіоналів своєї справи, які перевершили мої очікування від навчання.

Якщо ви хочете почати цей шлях також, будьте готові до того, що потрібно брати відповідальність за навчання на себе, якщо ви студент ITCA online тоді у вас будуть відмінні викладачі та програма, вони дадуть вам поштовх, матеріал, базис, але без вашого бажання та вашої роботи результату не буде. Також готуйтеся, що часто буде важко, адже потрібно не тільки вивчити новий синтаксис (нову мову), але й змінювати спосіб мислення. Удачі кожному, навчання - завжди класна ідея!
Записатись на курс
Frontend Web Development
> |

Записуйтесь на курс
Прямо Зараз

Онлайн курс
Frontend

Куди надіслати презентацію курсу?