Основна задача QA Automation скоротити час тестування та розширити його процес. Якщо володієш навичками програміста та логікою тестувальника і хочеш створювати автоматичні скрипти для тестування - тоді цей курс саме для тебе.
Два рази
на тиждень
Не більше
10 студентів в групі
Повністю англомовний курс за авторською програмою

Англомовний онлайн курс
Automation Testing

Викладач

Олександр Перепелиця
Test Architect at Kainos (United Kingdom )
Мій досвід в автоматичному тестуванні більше 8 років в топових компаніях і проектах. За час роботи та постійного навчання я використовував багато різних інструментів та декілька мов програмування, але Java була першою і залишається самою улюбленою.
Licenses/Certifications: ISTQB Foundation Level; ISTQB Advanced Level Test Manager; Jenkins Certified Engineer; Numerous Certifications from different online schools like Udemy, Coursera, TAU, etc.

Для кого курс ?

Курс розрахований для початківців, які бажають освоїти QA з нуля. Також курс буде цікавий для людей, які вивчали QC або працюють тестером.
Рівень англійської intermediate

Які знання я отримаю?

Що після курсу ?

Основні поняття мови Java, які дозволять зрозуміти базу тестування коду з можливим її вдосконаленням
Основні концепції тестування інтерфейсу користувача за допомогою селену, включаючи селектори та необхідні інструменти для цього
Основні поняття GIT та Maven
Основні поняття про CI / CD на прикладі Дженкінса та AWS
Ви можете легко розпочати свою кар'єру стажером / молодшим інженером-тестувальником, чи продовжити вивчати QA Automation, щоб стати більш досвідченим спеціалістом, що дозволить вам обирати свого роботодавця, а не навпаки.
Відсутнє
СР
19:00 – 21:00
ВТ
Відсутнє
ПН
19:00 – 21:00
ЧТ
Відсутнє
ПТ
Відсутнє
СБ
Відсутнє
НД
Загальна кількість годин
80 годин
Тривалість уроку
2 години
Після курсу
Збережений запис

Розклад занять

Програма курсу
Перший Блок
1
Introduction, Course structure, Ways of working, SDLC
2
GIT flow
3
Manual testing, BUG anatomy
4
Jira + Confluence overview
5
Selenium Intro, Installing needed add-ons
6
XPATH - Basics Part 1 / 2
7
XPATH - Advanced Part 1
8
XPATH - Advanced Part 2
9
CSS Selectors - Basics
10
CSS Selectors - Advanced
11
Writing XPATHs, CSSs selectors (practical task)
12
Doing DEMO & Short presentation to the group
13
Setting an Environment for the tests (Windows, OSX, Linux)
14
Maven Introduction
15
Java + Selenium - Basics Part 1
16
Java + Selenium - Basics Part 2
17
Java + Selenium - Basics Part 3
18
Java + Selenium - Basics Part 4
19
Java + Selenium - Basics Part 5
20
Java + Selenium - Basics Part 6
Дивитись більше
Другий Блок
1
Doing DEMO & Short presentation
2
Short Interview Session with each group member
3
Short Interview Session with each group member
4
Java + Selenium - Enhanced framework concepts
5
Doing DEMO & Short presentation to the group
6
Introduction to API testing
7
Practical task review, additional API testing concepts
8
Java + RestAssured - Basic Part 1
9
Java + RestAssured - Basic Part 2
10
Java + RestAssured - Basic Part 3
11
Jenkins - Basics Part 1
12
Jenkins - Basics Part 2
13
Jenkins - Basics Part 3
14
SQL - Basics Part 1
15
SQL - Basics Part 2
16
Short Interview Session
17
Short Interview Session
18
Personal brand
19
Retrospective (Introduction into an Agile approach)
20
Additional Q&A session

Бронюйте наперед та заощаджуйте на навчанні

Академія робить суттєві знижки в разі попереднього бронювання на курс
*Можлива безвідсоткова оплата частинами протягом 4 місяців по 7562.50 грн
Вартість повного
поглибленого курсу
₴ 30250
Попередня реєстрація на курс завершена
Оплата прямо на сайті
Ми цінуємо ваш час, тому оплату курсу можна здійснити прямо зараз!

Історія успіху
Марічка, QA

Всім привіт! Мене звати Марічка, я - юристка, а ще я веду свій подкаст Просто юридично, де розповідаю про юридичне простими словами.
Ще коли я навчалась на юрфаці у мене була велика мрія - спробувати себе радіоведучою! Тому, під час зимових канікул у 2016 році я потрапила на стажування на локальну радіостанцію. Я багато дізналась про суть роботи радіоведучої, як правильно готуватись до етерів, як міксувати та накладати декілька аудіодоріжок, де правилько використати джингли, і, власне, як правильно говорити в етерах. Стажування закінчилось, а враження та досвід залишились! Мені захотілось використати знання, які я отримала під час стажування, і створити свій продукт - так і народилась ідея подкасту.
Перший епізод подкасту вийшов у квітні 2020 року і сьогодні вже є 13 випусків, один з яких - англійською мовою. Паралельно я веду Телеграм-канал, де також пишу про юридичне (це для любителів більше почитати, ніж послухати).
Курс Automation Testing в ITCA courses - це спосіб реалізувати ще одну мрію - познайомитись та краще зрозуміти технічну складову ІТ. Я обрала автоматизоване тестування, так як мене цікавить не тільки тестування ПЗ, а й можливість навчитись писати код. На курсі ми в загальному знайомимось з Java, селекторами, Selenium, Maven - це, звісно, ще той челендж, але безсумніву дуже цікаво!
За порцію інтелектуального адреналіну хочу подякувати ITCA та викладачу курсу Олександру Перепелиці! Я дуже рада, що абсолютно випадково (хоча знаючи про алгоритми Фейсбуку, напевно таки не випадково) натрапила на рекламу курсу та кластеру у фейсбуці. Переглянувши програму курсу та поспілкувавшись з працівниками кластеру, я вирішила to give it a shot - так все й почалось.
Наші воркшопи проходять щопонеділка та щосереди, та найбільше часу я приділяю самонавчанню. Попри те, що курс орієнтований на новачків в AQA, треба знати чимало із суміжних сфер, тому я паралельно вивчаю HTML та ази manual testing.
Хтось скаже, що вивчати та робити щось абсолютно нове - це страшно і не гарантує успіху, а я, цитуючи Івана Багряного, скажу, що "Сміливі завжди мають щастя"! Не бійтесь ризикувати та ниряти у нові глибини - воно того варте!
QA Automation - професія на стику тестування і програмування, яка є дуже перспективним напрямком як для початківців, так і для досвідчених технічних фахівців. Автоматизовані тести мають вирішальне значення для скорочення витрат і швидкого релізу.
QA Automation - забезпечення якості продукту з використанням програмних інструментів, що використовуються для створення тестів і перевірки результатів виконання. Даний напрям може повністю вирішити більшість із задач і виконати складніші тести, які неможливо вирішити вручну.
Курс QA спрямований на детальний розгляд концепцій тестування, включаючи вивчення анатомії помилок та процеси їх виправлення, написання точних та значущих сценаріїв тестування та роботу з Git.
Ви вивчите основи і здобудете практичні навички мови Java (яку можна легко застосувати до кожної наступної мови програмування), структуру Selenium та зрозумієте AWS, разом із парадигмою Дженкінса та CI / CD.

Що таке QA Automation in IT?

frontend-web-development-online
Записатись на курс
Automation Testing

Записуйтесь на курс
Прямо Зараз

Онлайн курс
Automation Testing

Куди надіслати презентацію курсу?